PPC specialista

Feladatok

  • PPC kampányok (Google, Facebook) tervezése, feltöltése, menedzselése, optimalizálása, elemzése
    szövegírás a PPC kampányokhoz
  • Google Analytics adatok alapján riportolás, visszamérés
  • El?ny Google Data Studio ismeret
  • Kapcsolattartás a kiemelt PPC ügyfelekkel
  • Újdonságok ismerete, folyamatos szakmai önképzés

Elvárások

  • Legalább 2 éves tapasztalat Google és Facebook hirdetések tervezésében, kezelésében
  • Google Certification tanúsítvány: Fundamentals, Search, Display, Mobile, Video
  • Felhasználói szinten ismeri a Google Ads és a Facebook Ads Manager hirdetéskezel?ket, illetve a GoogleAnalytics rendszerét
  • Magabiztos Excel tudás (pivot táblák kezelése, alapbeállítások ismerete)
  • pontos és precíz munkavégzés
  • Az ideális jelölt ismeri és nyomon követi a legújabb digitális hirdetési trendeket
  • Legalább társalgási szint? angol nyelvtudás

Mit kínálunk

  • Stabil céges háttér, hosszú távú, biztos munkalehet?ség,
  • 8 órás, határozatlan idej? munkaviszony, kötetlen munkarendben
  • Folyamatos tanulási, fejl?dési lehet?séget
  • Nemzetközi piacra dolgozási lehet?séget
  • Innovatív, marketingorientált cégvezetést
  • El?relépési lehet?séget

Munkavégzés helye

Gy?r

Munkaid?

F?állás

Munkába állás kezdete

azonnal
Ha felkeltettük érdekl?désed küldd el jelentkezésed önéletrajzzal a hello@mashup-digital.com E-mail címre