Online marketing munkatárs

Feladatok

  • Ügyfél oldali és saját értékesítési kampányok online kommunikációjának tervezése és kivitelezése
  • Kommunikációs stratégia tervezésében és ezen feladatok kivitelezésében való aktív részvétel
  • PPC marketing feladatok (Google Ads, Facebook Ads) elvégzése és annak folyamatos optimalizálása
  • Google Ads kampány felépítés – kulcsszókutatás, struktúra megalkotás és felépítés, hirdetések elkészítése
  • Social média felületek szöveges tartalmának megalkotása, felügyelete
  • Facebook, Instagram Ads kampánymenedzsment
  • Weboldal tartalmak szövegezésében és ellen?rzésében való aktív részvétel
  • Havi online kampányriportok, elemzések elvégzése
  • Piac-, és konkurenciaelemzések, riportok, valamint marketing prezentációk készítése
  • Kreatív tartalmak gyártása, online trendek követése
  • A marketing csapat munkájának támogatása

Elvárások

  • Marketing, média, kommunikáció területén végzett tanulmányok
  • El?ny a Google Ads tapasztalat
  • El?ny a Google Analytics ismerete
  • Excel magas szint? ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Mit kínálunk

  • Stabil céges háttér, hosszú távú, biztos munkalehet?ség,
  • 8 órás, határozatlan idej? munkaviszony, kötetlen munkarendben
  • Változatos ügyfélprojektek mellett saját, bels? projektek is,
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör,
  • Folyamatos fejl?dési lehet?ség.

Munkavégzés helye

Gy?r

Munkaid?

F?állás

Munkába állás kezdete

azonnal
Ha felkeltettük érdekl?désed küldd el jelentkezésed önéletrajzzal a hello@mashup-digital.com E-mail címre