SEO specialista

Feladatok

  • Részvétel a tartalom és SEO stratégia tervezésében, majd önálló megvalósítása
  • Szövegírók számára content brief-ek készítése
  • Külföldi alvállalkozó partnerek menedzselése
  • Meglévő tartalmak folyamatos fejlesztése, optimalizálása
  • Analitikai adatok elemzése, és ez alapján az egész tartalom funnel folyamatos fejlesztése, új elképzelések, ötletek tesztelése
  • Aktív részvétel a marketing- és kampánystratégia kialakításában
  • És még sok más érdekes feladat a digitális marketing területén…

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség
  • Legalább 1+ év keresőoptimalizálási szakmai tapasztalat
  • Marketing egyéb területein (különösen tartalomfejlesztés) szerzett tapasztalat előnyt jelent
  • Angol nyelvtudás

Mit kínálunk

  • Stabil céges háttér, hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • 8 órás, határozatlan idejű munkaviszony, kötetlen munkarendben
  • Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget
  • Nemzetközi piacra dolgozási lehetőséget
  • Innovatív, marketingorientált cégvezetést
  • Előrelépési lehetőséget

Munkavégzés helye

Győr

Munkaidő

Főállás

Munkába állás kezdete

Azonnal
Ha felkeltettük érdeklődésed küldd el jelentkezésed önéletrajzzal a hello@mashup-digital.com E-mail címre