Online marketing asszisztens

Feladatok

  • Részvétel a marketing kivitelezés teljes életciklusában: kutatás, tervezés, implementálás,
    visszamérés.
  • Meglévő ügyfelekkel való proaktív kapcsolattartás, keresztértékesítési lehetőségek kiaknázása
    munkafolyamatok követése
  • Versenytársak elemzése, piackutatás, piaci folyamatok nyomon követése, elemzése
  • Közösségi média kommunikáció
  • Honlapon történő kommunikáció
  • Fizetett hirdetések kezelése, kampány adatok feltöltése, kiértékelése, elemzése
  • Hírlevél kommunikáció
  • Google Analytics alapszintű használata
  • Részvétel időszakos kampányok tervezésében, bonyolításában
  • Értékesítési célú szövegek írása (hirdetés, ebook, landing oldal, e-mail)
  • Elemzések, kimutatások készítése megadott szempontok alapján
  • Értékesítési és marketing célú szövegírás

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség, online marketing iránti érdeklődés
  • Legalább középfokú írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • Office csomag (Excel, Word stb.) gyakorlott kezelése, jártasság és affinitás a számok területén, gyors felfogó képesség
  • Lojalitás, terhelhetőség, képesség önálló- és csapatmunkára
  • Precizitás, megbízhatóság és pro-aktivitás
  • Kreativitás, jó memória és kommunikációs készség

Mit kínálunk

  • Stabil céges háttér, hosszú távú, biztos munkalehetőség,
  • 8 órás, határozatlan idejű munkaviszony, kötetlen munkarendben
  • Változatos ügyfélprojektek mellett saját, belső projektek is,
  • Kihívásokkal teli, változatos munkakör,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

Munkavégzés helye

Győr

Munkaidő

Főállás

Munkába állás kezdete

azonnal
Ha felkeltettük érdeklődésed küldd el jelentkezésed önéletrajzzal a hello@mashup-digital.com E-mail címre