Online Marketing Gyakornok

Feladatok

  • Ügyfél oldali és saját értékesítési kampányok online kommunikációjának tervezésében és kivitelezésében való részvétel
  • Kommunikációs stratégia tervezésében és ezen feladatok kivitelezésében való aktív részvétel
  • PPC marketing feladatokba betanulás, részvétel a kampányok kezelésében
  • Social média felületek szöveges tartalmának megalkotása
  • Facebook, Instagram Ads kampánymenedzsment megismerése, feladatokban való aktív részvétel
  • Weboldal tartalmak szövegezésében való aktív részvétel
  • Havi online kampányriportok, elemzések elvégzése
  • Piac-, és konkurenciaelemzések, riportok, valamint marketing prezentációk készítése
  • Kreatív tartalmak gyártása, online trendek követése
  • A marketing csapat munkájának támogatása

Elvárások

  • Folyamatban lév? fels?fokú tanulmányok, online marketing iránti érdekl?dés
  • Legalább középfokú írásbeli és szóbeli angol nyelvtudás
  • Office csomag (Excel táblák, Word stb.) gyakorlott kezelése, jártasság és affinitás a számok területén, gyorsfelfogó képesség
  • Kreativitás, jó memória és kommunikációs készség

Mit kínálunk

  • Bels? oktatási anyagok, aktív tudásátadás
  • Stabil céges háttér, akár hosszú távú, biztos munkalehet?ség
  • Folyamatos tanulási, fejl?dési lehet?ség
  • Nemzetközi és hazai projektekben való részvétel

Munkavégzés helye

Gy?r

Munkaid?

Gyakornoki részmunkaid?

Munkába állás kezdete

azonnal
Ha felkeltettük érdekl?désed küldd el jelentkezésed önéletrajzzal a hello@mashup-digital.com E-mail címre